úterý 20. března 2012

Sprchový gel Adidas a dekorativní kosmetika Essence

První giveaway v historii blogu Spiced Chocolate nabízí čtenářům Peelingový sprchový gel Adidas a dekorativní kosmetiku Essence (lesky na rty, oční stíny, tužku na oči).

Do kdy? 20.4.2012
Kde přesně? Tady.


4 komentáře:

 1. Moc zdravím, jsem z jiné planety a netuším, co je giveaway. Šlo by nám, mimozemšťanům, to nějak více vysvětlit, třeba i s příklady? Děkuji a těším se!

  OdpovědětVymazat
 2. Převelice zdravím návštěvu z jiné galaxie.:-)
  Giveaway je soutěž pořádaná blogerkou (někdy možná i blogerem, ale na tento případ jsem zatím nenarazila). Soutěžící má většinou vyjádřit svůj názor do komentářů blogu a prohlásit se za jeho pravidelného čtenáře, třeba připojením do Sítě přátel Google nebo tlačítkem "like" na Facebooku. Z těchto soutěžících bude vylosován výherce.
  Proč se tolik vžil název giveaway netuším.
  Pro blogerku je to zpětná vazba, kdy jí napíšou komentáře i čtenáři běžně je nepíšící, zvyšuje to návštěvnost blogu a těší čtenáře (zejména toho, který vyhrál :-)).
  Doufám, že to MZ Lucii zaujalo a též vyhlásí giveaway, o které bude tento blog moci informovat. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ještě jsem zapomněla na ty příklady - celý tenhle web je jich plný - shromažďuje odkazy na soutěže (giveaways) z různých blogů.

  OdpovědětVymazat
 4. Ó děkuji velice, musím si to nejdřív uspořádat v hlavě, ale vždycky jsem šťastná, když se dozvím něco nového. Hurá! Hurá!

  OdpovědětVymazat